Warning: Declaration of W3TC\DbCache_WpdbNew::prepare($query, ...$args) should be compatible with wpdb::prepare($query, $args) in /var/www/ayethadis.com/public_html/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_WpdbNew.php on line 343
Sizden - Ayet Hadis

Sizden

AyetHadis.com nedir, ne amaçla kurulmuştur?

Temel amacımız, Ayet ve Hadis bağımlıları için günlük dozu karşılamaya yardımcı olmak ve duanızı alabilmektir.

Sizden Gelenler

Hangi Kitapları Okumalıyım?

Ben bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Dinimi ve İslami en uygun şekilde yaşamak istiyorum ve bu konuda hangi kitaptan başlayacağım konusundaa kararsızım.Rica etsem bana bir kitap önerir misiniz. Sitenizden ayet ve hadislerin kendilerini ve meallerini okuyorum.Bunların yanında hangi kitapları okumalıyım?

Cevabımız:

İnternetten aşağıdaki kaynaklardan faydalanabilirsiniz, bunlardan başka ayrıca kitap olarak da okumak isterseniz bu konuda da sizlere tavsiyelerde bulunabiliriz:

http://www.sorularlaislamiyet.com/
http://www.hanimlar.com
http://www.nur.gen.tr/

Arapça Metinler

ayet ve hadis gönderirken Arapça metinlerini de gönderiyor musunuz? zira gönderiyor iseniz daha çok sevinir ve seve seve üye olurum.

Cevabımız:

Arapça metinleri girmiyoruz ancak neredeyse bütün ayet ve hadislerin altında ilgili referansa tıklayınca ulaşmak mümkün. Buradan takip ederek Arapça metinlere ulaşılabilir.

İngilizce versiyonu

Merhaba. Sayfanıza üye olmaktan çok keyif alıyorum. Öyle zamanlar oluyor ki, gelen ayet veya hadis, kimi zaman, o gün nasıl davranacağıma ışık tutuyor, kimi zaman nasıl davranmalıydım nasihat veriyor…
Benim öğrenmek istediğim sayfanızın İngilizce veya başka dilde versiyonu var mi? Ya da siz yapmayı düşünüyor musunuz?
Bir İngilizce ayet, hadis ve Kuran’dan bahsetmeye başladığımda, İslamiyeti anlatan ya da uygulamayı gösteren İngilizce kaynakların pek az olduğuna şahit oldum.
Bu yokluk içinde sizin sayfanız İngilizce olsa idi tavsiye etmek beni mutlu, karşı tarafı ise memnun edecekti…
Nacizane bir istek.,
Hayırlı günler diliyorum. Allah sizden razı olsun. Saygılarımla.

Cevabımız:

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bu gibi e-postalar çalışma şevkimizi artırıyor. Şu anda sitemizin İngilizce versiyonunu yapmayı düşünmüyoruz ancak uzun vadedeki planlarımızda mevcut. Aşağıdaki adreslerden faydalanabilirsiniz:
http://www.questionsonislam.com/

Yine kardeş sitemiz duaniz.com a ve sitelerimizden ulaşılan Facebook sayfalarımıza da bekleriz. Arkadaşlarınızı davet edebilirseniz seviniriz. Duanızı eksik etmeyin.

Sohbetler

Selamün aleyküm nasılsınız bu … linkte çok güzel sohbetler hazırladık. o sohbetleri  sitenize koyarsanız sevinirim. mardinden

Cevabımız:

İlginiz için Allah razı olsun. Sitemizin şu anda konsepti gereği sadece günlük 1 adet Ayet ve 1 adet Hadis girmeye özen gösteriyoruz. Bu gibi içerikleri barındıran çok sayıda dini içerik sağlayan portal sitelerimiz var, Allah razı olsun yapanlardan. Onlardan da faydalanabilirsiniz.

E-posta Ulaşma Problemi

Selamun aleyküm. Sitenize üyeyim. her gün 1 ayet 1 hadis geliyordu fakat bikaç haftadır gelmiyor. problem mi var? bilgilendirirseniz sevinirim. saygılar, hayırlı ramazanlar

Cevabımız:

Gönderimlerimizde bazen gün aşırı gecikmeler olmakla birlikte devam etmektedir. Şirket e-posta adresiniz olduğundan spam klasörüne düşüyor olabilir yada firewall tarafından bloklanıyor olabilir. Gmail hotmail gibi kişisel adresinizden kaydolabilir yada Facebook sayfamıza abone olabilirsiniz. Probleminiz devam ederse lütfen bilgi verin. İlginiz için Allah razı olsun. Hayırlı ramazanlar.

Ücret

Günlük ayet + hadis için ÜCRET ödüyor muyuz? Ödüyorsak ne kadar? Teşekkürler

Cevabımız:

Herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Günlük 1 ayet ve 1 hadisi e-postanıza ücretsiz olarak alabilirsiniz. Dualarınızı eksik etmeyin, hayırlı işler.

Üzülmeyin

Selamun aleyküm canım kardeşim benim her gün üşenmeden bıkmadan ayet ve hadisleri gönderiyorsunuz Rabbim ebeden ve daimen razı olsun.üye sayımız 300 diye üzülmeyin inşallah.benim facebookta gurubum var 15 bin kişiye sizin gönderdiğiniz hadis ve ayetleri gönderiyorum inşallah.siz vesile oluyorsunuz buna yani.hadisi şeriftede diyor ya hayra vesile olan hayrı yapan gibidir.işte Rabbim sizi en büyük hayırlara vesile eyliyor. Rabbim razı olsun çok sağolun. Rabbim hizmetinizi daim etsin.

Cevabımız:

Destekleriniz ve dualarınız için Allah razı olsun. Sizin gibi kardeşlerimizin ilgisi ve duaları azmimize güç katıyor inşaAllah. Allah dünya ve ahiret işlerinizde muvaffakiyetler nasip etsin.

Farklı bir e-posta adresi

geçici bir süre üyeliğimi sonlandırmak ve farklı bir mail adresinden üyeliğe devam etmek istiyorum yardımcı olur musunuz  lütfen? Teşekkür ederim.

Cevabımız:

Bu e-posta adresindeki mevcut üyeliğiniz silinmiştir. İstediğiniz zaman yeni adresiniz ile; ayethadis.com/abone-ol/ adresinden üye olabilirsiniz. Allah razı olsun, dualarınızı eksik etmeyin.

Allah sizden de razı olsun

Önce ALLAH’ın selamı üzerinize olsun. ALLAH sizden razı olsun. Çok güzel şeyler yazıp gönderiyorsunuz. ALLAH sağlık sıhhat uzun ömürler başarılar ve çalışan işçilere hollandan selamlar.

siteniz çok güzel ve yararlı ALLAH C.C. RAZI OLSUN

Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok faydalı şahsen ben hergün ders bile edinmişim hergün fırsat buldukca inş yetlerle ve hadislerle aydınlatıyorsunuz ALLAH razı olsun Selam ve dua ile ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

insanları uykudan uyarıb hayata döndürecek ayet ve hadislere kavuşmak dileğiyle

Selamun Aleyküm Kardeşim seni Allah rızası için çok seviyorum.Çok teşekkürler

Allah sizden razı olsun.